تمام مشکلات نقشه بزودی حل می‌شود!
انتشار:  4 ماه قبل

تمام مشکلات نقشه بزودی حل می‌شود!

مقدمه

کیفیت نرم افزار‌های مسیریابی، از جهات مختلفی با یکدیگر مقایسه می‌شود. یکی از مهم‌ترین شاخص‌های کیفیت یک نرم‌افزار مسیریابی خوب، صحت و کامل بودن نقشه‌ی آن است. بعضی از نرم‌افزار های مسیریاب از نقشه‌ی گوگل استفاده می‌کنند که هرچند کیفیت نسبتا قابل قبولی دارد اما همه ما مشکلاتی را کم و بیش در آن می‌شناسیم. یا مثلا نرم‌افزار ویز نقشه ی جداگانه‌ای دارد و با این که ویز هم یکی از توسط شرکت گوگل خریداری شده‌است، می توان گفت که ایرادات نقشه در آن کم تر هستند.

کیفیت نقشه‌ی دال چقدر است؟

نقشه‌ی دال رفته رفته با گزارش کاربران روند روبه‌رشدی را طی‌کرده‌است بنابراین می‌توانیم نقشه‌ی امروز را حاصل تلاش کاربران و تیم فنی دال بدانیم.
بعد از آخرین به روزرسانی تفاوت مهمی در فرآیند اصلاح نقشه به وجود آماده‌است که می‌توان آن را به سرعت اصلاح‌کرد. با توسعه‌ی زیرساخت‌ها و ایجاد نسخه جدید پنل اصلاح نقشه، روند تصحیح اشکالات سرعت بسیار زیادی پیدا کرده و بنابراین می توان به جرئت گفت: تمام مشکلات نقشه بزودی حل می‌شود!

روند اصلاح اشکالات نقشه در پنل جدید چطور است؟

در این پنل تمام ایراداتی که کاربران می‌گویند، از جمله ورود ممنوع‌ها، بن بست‌ها، مسدودی‌های موقتی راه و … به سهولت قابل تصحیح است. امیدواریم بتوانیم با تلاش شبانه‌روزی هرچه زودتر کیفیت نقشه را در حد شایستگی هموطنان عزیز خود بالا ببریم.

0 دیدگاه

در بحث پیرامون این پست شرکت کنید