چرا استفاده از مسیریاب
انتشار:  2 ماه قبل

چرا استفاده از مسیریاب

چرا باید به استفاده از مسیریاب فکر کنیم؟

تو دنیای پرسرعت امروز یک دقیقه خیلی معنی داره… به یک دقیقه پشت چراغ قرمز فکر کنید. به گذر آهسته ثانیه ها وقتی هر ثانیه به یه تاخیر قابل ملاحظه در یک جلسه ضروری ختم میشه. یا یه تصادف تو یه خیابون که ما رو محکوم به یک ربع اسارت در ترافیک میکنه!

شاید قدیم یک ربع زیاد عدد مهمی نبود اما الان این ۱۵ دقیقه کوچیک میتونه زندگی ما رو زیر و رو کنه! مثلا ما رو تبدیل به خواستگار وقت نشناسی کنه که نمیشه بهش اعتماد کرد یا مشاور پروژه ای که ارزش لازم رو به مدیرانش نمیذاره و حتی ممکنه از یه سفر مهم جا بمونیم و بلیط هواپیمایی که به زحمت پولش رو جور کرده بودیم سوخت بشه!

خلاصه که دنیای امروز سرعتش خیلی بالا رفته و دیگه وقتی برای موندن تو ترافیک و گیر کردن تو تصادفات کیلومتری نداریم هرچند قدیم این توجیهات از موجه ترین دلایل برای دیر رسیدن ها محسوب میشد.

اما امروز دیگه وقت نداریم!

الان باید سریعتر به هدف و مقصد برسیم!

و اینجاست که تکنولوژی به کمک ما میاد و همه چیز رو عوض میکنه…

چطوری؟ تکنولوژی  با ارائه مسیریاب های قوی و به ما کمک میکنه تا بهترین مسیر رو انتخاب کنیم و با سرعت هرچه تمام تر به کارهای روزانه برسیم!

دال
مسیریاب دال

مسیریاب ها با امکان نشون دادن ترافیک لحظه ای، نمایش محدوده ترافیک و حتی گزارش لحظه ای از مسیر تونستن یه بستر مناسب برای دور زدن ترافیک فراهم کنن.

ممکنه خیلی از ماها فکر کنیم مسیر که تفاوتی نمیکنه و رسیدن به این مقصد تنها یک راه داره! اما واقعیت اینه که ما هر چقدر هم که بلد راه باشیم، با توجه به اینکه از ترافیک لحظه ای، محل تصادف و حتی محل استقرار پلیس خبر نداریم، ممکنه یه مسیر همیشگی که ۲۰ دقیقه هست رو تو یک ساعت طی کنیم و این درحالیه که ما میتونیم این مسیر رو از چهار تا کوچه پس کوچه که ظاهرشون دور و سخت به نظر میرسه خیلی راحت به مقصد برسیم و از تنش نیم کلاچ و بوق تو ترافیک های کیلومتری دور بشیم.

اینجاست که باید به فکر انتخاب یه مسیریاب خوب باشیم.

0 دیدگاه

در بحث پیرامون این پست شرکت کنید