مازندران، گردشگر پذیر ترین
انتشار:  5 ماه قبل

مازندران، گردشگر پذیر ترین

دوست عزیز به استان مازندران خوش اومدی؛ خیلی خوشحالم که تو رو اینجا می‌بینم. مطمئن باش یکی از بهترین انتخاب این استان برای مسافرت، یکی از بهترین انتخاب‌های عمرت بوده؛ می‌خوام یه خرده راجع به این استان برات بگم تا بدونی چرا میگم این یکی از بهترین انتخاب‌های عمرته:

استان مازندران به جرئت یکی از خوش آب و هوا ترین استان‌های کشورمونه و همون‌طور که می‌دونین این آب و هوای عالی باعث شده به یکی از حاصلخیز ترین استان‌های کشور هم تبدیل بشه.

مازندران
مازندران

این استان رتبه اول گردشگرپذیری ایران رو داره. رتبه‌ای که توی کشوری مثل ایران که تقریباً همه چیز برای یک گردشگر رو داره بی‌نظیره.

یه نکته دیگه که بد نیست راجع به این استان و به طور کلی راجع به شمال بدونی اینه که تو اون نواحی حتی وقتی از شهری به شهر دیگه می‌ری هم بهت حسابی خوش می‌گذره؛ دلیلش هم اینه که به دلیل آب و هوای خوبی که این مناطق داره، شهرها و روستاها و به طور کلی آبادی‌ها در فاصله‌های بسیار کمی از همدیگه به وجود اومدن و اونقدر آباده که اصلاً احساس نمی‌کنی که توی جاده هستی و داری از شهری به شهر دیگه می‌ری

خلاصه اینکه به یکی از بهترین استان‌های کشور اومدی و قراره خاطرات خیلی خوبی رو به وجود بیاری؛ تو لحظات خوشت به یاد ما هم باش

مازندران
مازندران

0 دیدگاه

در بحث پیرامون این پست شرکت کنید