بوشهر
انتشار:  5 ماه قبل

بوشهر

دوست عزیز سلام؛ چه خوب که این استان رو برای سفر انتخاب کردی و تصمیم گرفتی ایام عیدت رو اینجا بگذرونی. تصمیمت واقعاً قابل احترامه؛ چرا که این استان واقعاً نقاط توریستی و جاذبه‌های گردشگری‌ای داره که گمون نکنم بتونی ازشون بگذری. بد نیست حالا که اینجا هستی یه خرده بیشتر راجع به این استان با هم صحبت کنیم و اطلاعات بیشتری بهت بدم تا یه خرده راحت‌تر برای این چند روز سفرت برنامه‌ریزی کنی:

بوشهر
بوشهر

یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این استان، سواحل ماسه‌ای هست که تا دلت بخواد توی این استان وجود داره. این استان در مجموع بیشتر از ۷۰۰ کیلومتر ساحل داره که بیشترشون برای عموم آزاده.

نخلستان‌های سرسبز و سر به فلک کشیده شهر آب‌پخش به قدری دیدنی و فوق‌العاده هست که نمی‌تونی از کنارش بگذری و چند دقیقه‌ای مات و مبهوت زیبایی‌شون نشی. تازه تو مسیر ورودی این شهر هم دوتا کانال آب دو طرف جاده هست که دیگه واقعاً زیبایی رو به معنای کامل تفسیر می‌کنه.

بوشهر
بوشهر

گنبد نمکی جاشک، عمارت ملک، موزه رئیس علی دلواری، گورستان و منطقه باستانی سیراف، عمارت کازرونی و کلی جای باحال دیگه که در مجموع یه استان فوق‌‎العاده مثل بوشهر رو تشکیل دادن تا یه عید بی‌نظیر رو برات رقم بزنن. شک ندارم می‌تونی لحظات خارق‌العاده‌ای رو برای خودت بسازی؛ توی اون لحظات به یاد ما هم باش

بوشهر
بوشهر

0 دیدگاه

در بحث پیرامون این پست شرکت کنید