چرا استفاده از مسیریاب
چرا استفاده از مسیریاب

اصفهان، نصف جهان !!!
اصفهان، نصف جهان !!!

دوست عزیز، به شهر اصفهان خوش اومدی! بهت تبریک میگم که این شهر رو برای سفرت انتخاب کردی! واقعا انتخاب هوشمندانه‌ای بود. یه خرده راجع به اصفهان واست میگم تا دلیل حرفم رو خوب متوجه بشی.

گیلان، بهشت ایران زمین
گیلان، بهشت ایران زمین

دوست عزیز! تبریک! تبریک به این انتخاب بجا و شایسته برای سفر! (البته خودمانیم اولین گزینه ای که به ذهن هر کس برای مسافرت میرسد شمال است!) شما از قیافه تان معلوم است برای لذت بردن از طبیعت زیبای گیلان آمده اید! استان گیلان سرسبزترین استان ایران است و جاذبه های طبیعی و گردشگری خیلی زیادی را در خودش جا کرده، به طوری که از پربازدید ترین استان های ایران نام گرفته است. اگر اهل کمپ یا چادر زدن هستید، این استان با طبیعت بسیار زیبایش برایتان بهترین جاست! در غیر این صورت هم هتل ها، اقامتگاه ها، کلبه ها، ویلاها، و هر نوع دیگر از مکان های اقامت (!) به وفور در این استان یافت میشود.

مازندران، گردشگر پذیر ترین
مازندران، گردشگر پذیر ترین

دوست عزیز به استان مازندران خوش اومدی؛ خیلی خوشحالم که تو رو اینجا می‌بینم. مطمئن باش یکی از بهترین انتخاب این استان برای مسافرت، یکی از بهترین انتخاب‌های عمرت بوده؛ می‌خوام یه خرده راجع به این استان برات بگم تا بدونی چرا میگم این یکی از بهترین انتخاب‌های عمرته:

مشهد، پایتخت مذهبی ایران
مشهد، پایتخت مذهبی ایران

خیلی خوشحالم که تو این شهر می‌بینمت! همون‌طور که می‌دونی هر سال افراد زیادی به این شهر بزرگ میان و یه خاطره فوق‌العاده رو برای خودشون رقم می‌زنن. این مطلب فقط هم محدود به ما ایرانی‌ها نیست؛ شهر مشهد شهرت جهانی داره و خیلیا دوست دارن که حداقل برای یه بار هم که شده این شهر رو از نزدیک ببینن. حالا که این انتخاب فوق‌العاده رو کردی و تصمیم گرفتی ایام زیبای عید نوروز رو تو این شهر بگذرونی، می‌خوام یه خرده بیشتر راجع به این شهر بهت اطلاعات بدم:

بوشهر
بوشهر

دوست عزیز سلام؛ چه خوب که این استان رو برای سفر انتخاب کردی و تصمیم گرفتی ایام عیدت رو اینجا بگذرونی. تصمیمت واقعاً قابل احترامه؛ چرا که این استان واقعاً نقاط توریستی و جاذبه‌های گردشگری‌ای داره که گمون نکنم بتونی ازشون بگذری. بد نیست حالا که اینجا هستی یه خرده بیشتر راجع به این استان با هم صحبت کنیم و اطلاعات بیشتری بهت بدم تا یه خرده راحت‌تر برای این چند روز سفرت برنامه‌ریزی کنی:

کرمان، پهناور ترین استان ایران
کرمان، پهناور ترین استان ایران

دوست عزیز، خیلی خوشحالم که تو رو توی این استان می‌بینم. مطمئناً می‌دونی که پا توی پهناورترین استان کشور عزیزمون ایران گذاشتی؛ همینطور می‌تونم این نوید رو هم بهت بدم که این استان همونقدری که پهناور هست همونقدر هم جاذبه طبیعی و تاریخی داره. بذا حالا که اینقدر خوش شانس بودی که عید امسال رو اینجا باشی یه خرده بیشتر راجع به این استان باهات صحبت کنم:

نیشابور، شهر فیروزه
نیشابور، شهر فیروزه

لرستان، مکانی با آب‌و‌هوای چهار‌فصل مدیترانه‌ای
لرستان، مکانی با آب‌و‌هوای چهار‌فصل مدیترانه‌ای

لرستان از زیست‌گاه‌های بشری و تمدن‌های اولیه به‌شمار می‌رود. با آب‌وهوای چهارفصل مدیترانه‌ای در میان کوه‌های زاگرس میانی که مرکز آن خرم‌آباد است. در طول سفر، در شهرهای مختلف آب‌وهوای متفاوتی را تجربه خواهیدکرد. از سرد و کوهستانی الیگودرز تا گرم جنوبی پل‌دختر. بیشتر بناهای تاریخی، در خرم‌آباد و جاذبه‌های طبیعی بیشتر در سایر شهرستان‌های استان قرار دارند. پس پیشنهاد ما، سفری در طول استان است، نه فقط اقامت در یک شهر.

صفحه 1 از 5
پست‌های پیشین صفحه 1 از 5